Szukaj

Sklep online 

wkrótce

Seria Performance

DLS M224
Seria Performance

DLS M224

DLS M224 to wysokiej klasy, dwudrożny głośnik koaksjalny o średnicy 10cm, posiadający membranę wysokotonową w rozmiarze 16mm.

Czytaj więcej »

Głośniki DLS Performance – doskonałe brzmienie, najwyższe osiągi

Witamy w kategorii głośników z serii DLS Performance, dostępnych w oficjalnym sklepie internetowym dls-polska.pl – autoryzowanym dystrybutorze sprzętu car audio DLS w Polsce. Poznaj głośniki, które przekształcą podróż samochodem w prawdziwe doświadczenie dźwiękowe.

Głośniki DLS Performance – technologia hybrydowa

Głośniki niskotonowe z serii Performance charakteryzują się technologią hybrydową, łączącą aluminium i inne zaawansowane materiały. To połączenie gwarantuje potężne doznania basowe, które podkreślą każdy rytm i dodać głębi Twojej muzyce.

Głośniki DLS Performance – jedwabne kopułki

Głośniki wysokotonowe serii Performance wyposażone są w kopułki wykonane z jedwabiu. To materiał, który doskonale reprodukuje wysokie tony, dodając im czystości i klarowności. Doświadczysz każdego niuansu ulubionej muzyki.

Głośniki DLS Performance – eksperci czekają na Ciebie

DLS Polska to nie tylko sklep, to centrum profesjonalnego podejścia do dźwięku. Jako oficjalny dystrybutor gwarantujemy oryginalność produktów, wsparcie eksperckie i dostęp do najnowszych modeli głośników DLS Performance.

Głośniki DLS Performance – oficjalny dystrybutor

Podnieś jakość dźwięku w swoim samochodzie i zamów głośniki DLS Performance już dziś w oficjalnym sklepie internetowym dls-polska.pl. Doświadcz doskonałości brzmienia, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś w swoim pojeździe.

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz