Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS M224

DLS M224

DLS M224 to wysokiej klasy, dwudrożny głośnik koaksjalny o średnicy 10cm, posiadający membranę wysokotonową w rozmiarze 16mm. Głośnik posiada małą głębokość montażową, dzięki czemu nadaje się również do instalacji o ograniczonej przestrzeni.

499,00 zł

(2 szt.)

Specyfikacja

Rozmiar 4″/100mm
Moc RMS 50W
Moc maksymalna 75W
Głośnik wysokotonowy 16mm
Impedancja/oporność 4 Ohm
Zakres częstotliwości 75 – 18 000 Hz
Czułość 85 dB
Wymiary magnesu 80mm
Głębokość otworu montażowego 48mm
Średnica otworu montażowego 97mm

Opis

DLS M224

DLS M224 to głośnik koaksjalny 2-drożny o średnicy 10 cm (4″), który jest doskonałym rozszerzeniem możliwości sprzętu audio w samochodzie. Specjalnie zaprojektowany, smukły kosz modelu M224 umożliwia instalację nawet w ciasnych przestrzeniach, zachowując przy tym wyjątkową akustykę.

DLS M224 – niski poziom zniekształceń

Głośnik z serii Performance zapewnia niski poziom zniekształceń, co przekłada się na klarowność i precyzję dźwięku. Dodatkowo, dzięki zdolności do odrzucania szumów na wyjściu, możesz cieszyć się czystym i niezakłóconym brzmieniem w każdej sytuacji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS M224 – rozwiązania technologiczne wysokiej jakości

Głośnik ten został wyposażony w wysokiej jakości membranę wykonaną z polipropylenu oraz gumową otoczkę, która doskonale amortyzuje pracę stożka. Dzięki temu rozwiązaniu, dźwięk wydobywający się z głośnika DLS M224 jest czysty i klarowny. Kopułka głośnika wysokotonowego wykonana jest z mylaru.

DLS M224 – precyzyjna kontrola częstotliwości

Głośnik zawiera zewnętrzny filtr typu in-line, który umożliwia precyzyjne kontrolowanie częstotliwości. Kabel zwrotnicy z filtrem 6 dB gwarantuje optymalną konfigurację dźwięku, dostosowaną do indywidualnych preferencji.

Ten głośnik to doskonały wybór dla miłośników muzyki, którzy pragną podnieść jakość dźwięku w swoim samochodzie. Zainstaluj DLS M224 i doświadcz doskonałego brzmienia nawet w ograniczonej przestrzeni!

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz