Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS M369

DLS M369

M369 to bardzo ceniony głośnik 3-drożny z serii Performance o wymiarach 6 x 9”, wyposażony w głośnik średniotonowy o średnicy 2” oraz 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką.

799,00 zł

(2 szt./para)

Specyfikacja

Rozmiar 6×9″/165x236mm
Moc RMS 80W
Moc maksymalna 120W
Głośnik wysokotonowy 1″/25mm / 2″/45mm midrange
Impedancja/oporność 4 Ohm
Zakres częstotliwości 50 – 20 000 Hz
Czułość 89,3 dB
Wymiary magnesu 100mm
Materiał membrany Włókno szklane tkane
Głębokość otworu montażowego 86mm
 Średnica otworu montażowego 155x221mm

Seria Performance M369 to bardzo ceniony głośnik 3-drożny o wymiarach 6 x 9”, wyposażony w głośnik średniotonowy o średnicy 2” oraz 25 mm jedwabny głośnik wysokotonowy.

Tkane membrany basowe z włókna szklanego posiadają otoczkę z gumy i mocny system magnetyczny, który gwarantuje dobrą kontrolę basów, natomiast jedwabny głośnik wysokotonowy zapewnia szczegółowe tony wysokie. Osłony są dołączone. Zewnętrzna zwrotnica 12 dB dla głośnika wysokotonowego oraz 6 dB dla basu i średniotonu.

Zewnętrzna zwrotnica 12 i 6 dB.

Opis

DLS M369

DLS Performance M369 to głośnik 3-drożny o imponujących rozmiarach 6×9”, który zdobył uznanie za doskonałość dźwięku. Wyposażony w głośnik średniotonowy o średnicy 2” oraz 25 mm jedwabny głośnik wysokotonowy, ten głośnik z serii Performance oferuje niezapomniane doświadczenie dźwiękowe w samochodzie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS M369 – doskonały bas

Głośnik basowy z membraną z włókna szklanego, wykończony otoczką z gumy, zapewnia solidną kontrolę basów. Mocny system magnetyczny gwarantuje pełną kontrolę nad niskimi częstotliwościami, dostarczając głębokie i precyzyjne brzmienie basu. Seria Performance M369 podkreśla każdy dźwięk, sprawiając, że podróż staje się muzycznym doświadczeniem.

DLS M369 – klarowne tony wysokie

Jedwabny głośnik wysokotonowy o średnicy 25 mm doskonale uzupełnia całą kompozycję dźwiękową, dostarczając szczegółowe tony wysokie. Dzięki niemu każdy niuans i delikatność dźwięku stają się wyraźne, co sprawia, że muzyka nabiera nowego wymiaru.

DLS M369 – zintegrowane osłony

DLS M369 to nie tylko doskonała jakość dźwięku, ale również estetyczny design. Zestaw zawiera dołączone osłony, które nie tylko chronią głośniki, ale także dodają elegancji i nowoczesności wnętrzu pojazdu.

DLS M369 – perfekcyjna kontrola

Zewnętrzna zwrotnica 12 dB dla głośnika wysokotonowego oraz 6 dB dla basu i średniotonowego to klucz do osiągnięcia perfekcyjnej kontroli dźwięku. Dzięki precyzyjnym elementom i zastosowanej technologii, głośniki z serii Performance M369 od DLS to gwarancja najwyższej jakości dźwięku w każdej podróży.

DLS Performance M369 to nie tylko głośnik samochodowy – to doskonałość dźwięku w rozmowie 6×9”. Doświadcz muzyki w samochodzie na zupełnie nowym poziomie z głośnikami, które łączą potęgę basu, klarowność tonów wysokich i precyzję średniotonu. Odkryj doskonały dźwięk z serii Performance M369 od DLS!

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz