Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS PA6.20

DLS PA6 to wysokiej jakości, dwudrożny zestaw głośników w rozmiarze  6,5″ i 0,51″ z membraną z polipropylenu i mylaru w głośniku wysokotonowym. Zestaw odznacza się imponującą wydajnością i dużą elastycznością montażu i zastosowania. 

699,00 zł

(2 szt./para)

Specyfikacja

Głośnik niskotonowy 6.5″/165mm
Moc RMS 50W
Moc maksymalna 100W
Impedancja/oporność 4 Ohm
Czułość 86 dB
Zakres częstotliwości 67-20 000 Hz

Dzięki trwałej jakości, imponującej wydajności i dużej elastyczności seria DLS Performance Advantage oferuje wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe DLS w doskonałej cenie.

• Wysokiej jakości zestaw komponentowy 2-drożny 6,5″

• Membrana głośnika niskotonowego z polipropylenu i otoczka z gumy

• Stalowy kosz pokryty specjalną farbą

• Głośnik wysokotonowy z neodymem i naturalną kopułką jedwabną

• Głośnik wysokotonowy o średnicy 0,8″/20 mm z naturalną kopułką jedwabną

• Zewnętrzna zwrotnica liniowa 12dB / 5000Hz

• Osłony ochronne, kubki na głośnik wysokotonowy, kabel głośnikowy i akcesoria do instalacji są dołączone

Opis

DLS PA6.20

DLS PA6.20 to dwudrożny system głośników, który łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku i imponującą wydajność, oferując jednocześnie dużą elastyczność konfiguracyjną. To idealne rozwiązanie dla entuzjastów car audio, którzy cenią trwałość i doskonałe brzmienie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS PA6.20 – trwała konstrukcja

Głośnik 6,5” DLS PA6.20 posiada trwałą membranę niskotonową wykonaną z polipropylenu oraz elastyczną otoczkę z gumy. Stalowy kosz głośnika, pokryty specjalną farbą, dodaje nie tylko wytrzymałości, ale także estetyki.

DLS PA6.20 – wysokiej klasy magnes ferrytowy

Magnes ferrytowy wysokiej jakości gwarantuje stabilność działania głośnika, co przekłada się na precyzyjne odtwarzanie dźwięków niskotonowych.

DLS PA6.20 – głośnik wysokotonowy

Głośnik wysokotonowy o średnicy 0,51” (13 mm) z neodymem, membraną mylarową i zwrotnicą 6 dB to gwarancja klarowności tonów wysokich. Oferuje doskonałą reprodukcję szczegółów dźwiękowych.

DLS PA6.20 – kompletny zestaw

W zestawie znajdziesz nie tylko doskonały głośnik, ale również osłony ochronne, kabel głośnikowy i inne akcesoria do instalacji. DLS dba o to, abyś otrzymał kompletny pakiet, gotowy do montażu.

DLS PA6.20 to nie tylko zestaw głośników – to doświadczenie dźwiękowe w doskonałej cenie. Zainwestuj w wysoką jakość i ciesz się doskonałym brzmieniem swojego samochodu z serią Performance Advantage!

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz