Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS PA6

DLS PA6

DLS PA6 to wysokiej jakości, dwudrożny głośnik koaksjalny w rozmiarze  6,5″ o  imponującej wydajności i dużej elastyczności montażu i zastosowania. 

499,00 zł

(2 szt./para)

Specyfikacja

 Głośnik wysokotonowy 0.51″/13mm
Głośnik niskotonowy 6.5″/165mm
Moc RMS 50W
Moc maksymalna 100W
 Impedancja/oporność 4 Ohm
Czułość 86 dB
Zakres częstotliwości 67-20 000 Hz

Dzięki trwałej jakości, imponującej wydajności i dużej elastyczności seria DLS Performance Advantage zapewnia wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe DLS w doskonałej cenie.

• Wysokiej jakości głośnik 6,5″ 2-drożny na poziomie wejściowym

• Membrana niskotonowa z polipropylenu i otoczka z gumy

• Stalowy kosz pokryty specjalną farbą

• Wysokiej klasy silnik ferytowy

• Głośnik wysokotonowy 0,51″/13 mm z neodymem, membraną mylarową i zwrotnicą 6 dB

• Osłony ochronne, kabel głośnikowy i akcesoria do instalacji są dołączone

Opis

DLS PA6

DLS PA6 to dwudrożny głośnik koaksjalny, który łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku i imponującą wydajność, oferując jednocześnie dużą elastyczność konfiguracyjną. To idealne rozwiązanie dla entuzjastów car audio, którzy cenią trwałość i doskonałe brzmienie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS PA6 – trwała konstrukcja

Głośnik 6,5” DLS PA6 posiada trwałą membranę głośnika niskotonowego wykonaną z polipropylenu oraz elastyczną otoczkę z gumy. Stalowy kosz głośnika, pokryty specjalną farbą, dodaje nie tylko wytrzymałości, ale także estetyki.

DLS PA6 – wysokiej klasy magnes ferrytowy

Magnes ferrytowy wysokiej jakości gwarantuje stabilność działania głośnika, co przekłada się na precyzyjne odtwarzanie dźwięków niskotonowych.

DLS PA6 – głośnik wysokotonowy

Głośnik wysokotonowy o średnicy 0,51” (13 mm) z neodymem, membraną mylarową i zwrotnicą 6 dB to gwarancja klarowności tonów wysokich. Oferuje doskonałą reprodukcję szczegółów dźwiękowych.

DLS PA6 – kompletny zestaw

W zestawie znajdziesz nie tylko doskonały głośnik, ale również osłony ochronne, kabel głośnikowy i inne akcesoria do instalacji. DLS dba o to, abyś otrzymał kompletny pakiet, gotowy do montażu.

DLS PA6 to nie tylko głośnik – to doświadczenie dźwiękowe w doskonałej cenie. Zainwestuj w wysoką jakość i ciesz się doskonałym brzmieniem swojego samochodu z serią Performance Advantage!

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz