Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS Scandinavia 75

DLS Scandinavia 75

Głośnik średniotonowy z kopułką o średnicy 75 mm, oferujący wyjątkową przejrzystość i klarowność dźwięku. Symetryczna struktura magnesu zapewnia brzmienie pozbawione zniekształceń, z ogromną ilością detali i doskonałą projekcją przestrzenną.

1 699,00 zł

(2 szt./para)

Specyfikacja

Rozmiar 3″
Impedancja/oporność 4 Ohm
Zakres częstotliwości 100 – 10 000 Hz
Czułość 85,2 dB
Średnica zewnętrzna 84 x 84mm
Średnica otworu montażowego 76mm
Głębokość otworu montażowego 38mm

Scandinavia 75 to 75 mm wysokiej klasy średniotonowy z powlekaną membraną z papieru, z zrównoważonym obwodem magnetycznym i niezwykle szerokim zakresem częstotliwości, od 100 Hz do 10 kHz (na osi).

W połączeniu z SCAND 165Wi i Scand 30 zapewnia niezrównane doskonałe obrazy dźwiękowe i rozstawienie sceny z wysoką rozdzielczością i dynamiką.

CECHY I KORZYŚCI:

– Ekstremalna wydajność dźwiękowa, transparentny i czysty dźwięk

– Doskonałe zdolności do obrazowania i rozstawiania sceny dźwiękowej

– Wysoka rozdzielczość i dynamika, bogactwo mikroszczegółów

– Niezwykle szeroki zakres częstotliwości

Zalecane jest umieszczenie go w zamkniętym obudowie o pojemności od 1 do 4 litrów.

Zalecana częstotliwość skrzyżowania: powyżej 180 Hz w górnoprzepustowym i dolnoprzepustowym poniżej 6000 Hz

Fs – Częstotliwość rezonansowa 100 Hz

Re 3,5 Ohm Qms 4,95

Vas 1,59 litra Vas 0,056 Cuft Qes 0,76

Qts 0,66 Sd cm² BL 3,06

Opis

DLS Scandinavia 75

DLS Scandinavia 75 to głośnik średniotonowy o średnicy 75 mm, który podbija świat car audio swoim doskonałym brzmienie. Zbudowany z myślą o audiofilach, ten głośnik z powlekaną membraną z papieru wyróżnia się symetryczną strukturą magnesu, szerokim pasmem częstotliwości i wysoką rozdzielczością, dostarczając doskonały obraz i rozstawienie sceny dźwiękowej.

DLS Scandinavia 75 – powlekana membrana z papieru

Membrana z papieru to kluczowy element, który nadaje DLS Scandinavia 75 wyjątkowy charakter dźwięku. Powłoka membrany z papieru gwarantuje transparentność dźwięku, zachowując jednocześnie ciepło i naturalność. To głośnik, który przywraca prawdziwy, organiczny dźwięk.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS Scandinavia 75 – magnes wysokiej jakości

Innowacyjna, symetryczna struktura magnesu sprawia, że DLS Scandinavia 75 eliminuje zakłócenia, oferując brzmienie pozbawione zniekształceń. To kluczowa cecha dla audiofilów, którzy oczekują doskonałego dźwięku bez kompromisów.

DLS Scandinavia 75 – szerokie pasmo częstotliwości

Zakres częstotliwości od 100 Hz do 10 kHz (na osi) sprawia, że DLS Scandinavia 75 oferuje niezwykle szeroką gamę dźwięku. To nie tylko głośnik – to instrument, który odtwarza każdą nutę z precyzją i głębokim zrozumieniem muzyki.

DLS Scandinavia 75 – doskonała projekcja dźwięku

DLS Scandinavia 75, w połączeniu z SCAND 165Wi i Scand 30, tworzy trójzębny system car audio, który dostarcza niezrównane doskonałe obrazy dźwiękowe i rozstawienie sceny. Wysoka rozdzielczość i dynamika sprawiają, że każdy dźwięk staje się przeżyciem, a podróż samochodem zamienia się w koncert na najwyższym poziomie.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz