Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS RC50

DLS RC50

Wysokiej jakości, 50-milimetrowy (2″)  głośnik wysokotonowy z jedwabną membraną, o mocy RMS wynoszącej 50 W. W zestawie zewnętrzna zwrotnica 4kHz oraz komplet akcesoriów do montażu pod kątem/w zagłębieniu.

 

899,00 zł

(2 szt./para)

Specyfikacja

Rozmiar 2″/50mm
Impedancja/oporność 4 Ohm
Moc RMS 50W
Moc maksymalna 80W
Zakres częstotliwości 500 – 22 000 Hz
Czułość 83,2 dB
Wymiary magnesu 32mm
Średnica zewnętrzna 84mm
Głębokość otworu montażowego 45mm
Średnica otworu montażowego 65mm

 

Specjalny głośnik wysokotonowy o szerokości 50 mm, umożliwiający instalacje z poprawionym soundstage’em.

Najlepiej używany w instalacjach z aktywną zwrotnocą, gdzie wysokotonowy jest filtrowany górno-zaporowo w zakresie 800-1500 Hz z filtrem 18 dB/okt, a dolno-zaporowo w zakresie 18 kHz z filtrem  6 dB/okt. Dodatkowo do zestawu dołączona jest komora rezonansowa o kształcie kątowym, poprawiająca dźwięk.

– Do użytku w trybie aktywnym.

– Podczas podłączania w trybie aktywnym, używaj górnoprzepustowego filtra zwrotnicy ustawionego między 800 a 1500 Hz z częstotliwością 18 dB/okt oraz dolnoprzepustowego filtra zwrotnicy ustawionego na 18 kHz z częstotliwością 6 dB/okt.

Opis

DLS RC50

DLS RC50 to głośnik wysokotonowy, który podnosi doznania muzyczne w samochodzie na wyższy poziom. Z jego 50-milimetrową, jedwabną membraną osiągniesz niezrównaną jakość dźwięku, gwarantującą gładkie i czyste tony wysokie bez zniekształceń.

DLS RC50 – zewnętrzna zwrotnica 4kHz

Zestaw DLS RC50 dostarcza nie tylko doskonałego głośnika wysokotonowego, ale również zewnętrzną zwrotnicę o częstotliwości 4 kHz. To narzędzie precyzyjnie kontroluje podziały częstotliwości, zapewniając optymalną jakość dźwięku. Częstotliwość 4 kHz stanowi kluczowy punkt podziału między tonami wysokimi a średnimi, co pozwala na uzyskanie klarowności i precyzji w reprodukcji dźwięku.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS RC50 – kompletny zestaw do łatwego montażu

DLS RC50 to nie tylko głośnik, to kompletny zestaw do montażu. W zestawie znajduje się wysokiej jakości zwrotnica HP, zapewniająca optymalne warunki pracy głośnika wysokotonowego oraz kubki montażowe pod kątem/w zagłębieniu. To wszystko sprawia, że instalacja jest łatwa, a efekty dźwiękowe są imponujące.

DLS RC50 – parametry techniczne

  • Kopułkowy głośnik Wysokotonowy: 50 mm
  • Materiał membrany: jedwabna
  • Zewnętrzna zwrotnica: częstotliwość 4 kHz

DLS RC50 to kluczowy element każdego systemu car audio, który dostarczy wyjątkowej jakości dźwięku i uczyni podróż samochodem muzycznym doświadczeniem. Odkryj czystość tonów wysokich z głośnikiem DLS RC50!

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz