Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS RC25

DLS RC25

DLS RC25 to 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z jedwabną membraną, o mocy RMS 50 W.

499,00 zł

(2 szt./para)

Specyfikacja

Rozmiar 1″/25mm
Moc RMS 50W
Moc maksymalna 80W
Zakres częstotliwości 1500 – 22 000 Hz
Czułość 93 dB
Wymiary magnesu 30 mm
Średnica zewnętrzna 43mm
Głębokość otworu montażowego 20mm
Średnica otworu montażowego 46mm

Bardzo dobry tunig dla zestawu głośnikowego, 25 mm kopułkowy głośnik wysokotonowy z pierścieniami miedzianymi zapewnia bardzo gładki i czysty dźwięk tonów wysokich. W zestawie zarówno wysokiej jakości zwrotnica HP o częstotliwości 4 kHz, jak i kubki montażowe pod kątem/w zagłębieniu.

Opis

DLS RC25

DLS RC25 to głośnik wysokotonowy, który podnosi doznania muzyczne w samochodzie na wyższy poziom. Z jego 25-milimetrową, jedwabną membraną osiągniesz niezrównaną jakość dźwięku, gwarantującą gładkie i czyste tony wysokie bez zniekształceń.

DLS RC25 – zewnętrzna zwrotnica 4kHz

Zestaw DLS RC25 dostarcza nie tylko doskonałego głośnika wysokotonowego, ale również zewnętrzną zwrotnicę o częstotliwości 4 kHz. To narzędzie precyzyjnie kontroluje podziały częstotliwości, zapewniając optymalną jakość dźwięku. Częstotliwość 4 kHz stanowi kluczowy punkt podziału między tonami wysokimi a średnimi, co pozwala na uzyskanie klarowności i precyzji w reprodukcji dźwięku.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS RC25 – kompletny zestaw do łatwego montażu

DLS RC25 to nie tylko głośnik, to kompletny zestaw do montażu. W zestawie znajduje się wysokiej jakości zwrotnica HP, zapewniająca optymalne warunki pracy głośnika wysokotonowego oraz kubki montażowe pod kątem/w zagłębieniu. To wszystko sprawia, że instalacja jest łatwa, a efekty dźwiękowe są imponujące.

DLS RC25 – parametry techniczne

Kopułkowy głośnik Wysokotonowy: 25 mm

Materiał membrany: jedwabna

Zewnętrzna zwrotnica: częstotliwość 4 kHz

DLS RC25 to kluczowy element każdego systemu car audio, który dostarczy wyjątkowej jakości dźwięku i uczyni podróż samochodem muzycznym doświadczeniem. Odkryj czystość tonów wysokich z głośnikiem DLS RC25!

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz