Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS Marine M40

DLS Marine M40 to czterokanałowy wzmacniacz o mocy RMS (2 Ohm) wynoszącej 4×100 W. Odporny na wodę i promieniowanie UV.

Specyfikacja

Liczba kanałów Cztery
Klasa wzmacniacza AB
Moc RMS (2 Ohm) 4x100W
Moc RMS (4 Ohm) 4x70W
Moc RMS po zmostkowaniu (4 Ohm) 2x200W
S/N ratio >95 dB
Zakres częstotliwości 10 – 30 000 Hz
Wymiary (S x G x W) 189 x 322 x 46mm
Waga 3 kg

Seria DLS Marine M40 to wzmacniacz odporny na wodę, który jest wynikiem dążenia DLS do dostarczania najlepszego dźwięku dostępnego z dodatkową mocą oczekiwaną przez wymagającego odbiorcę – nadal w przystępnej cenie. Klasa A/B zapewnia zbalansowany dźwięk z dbałością o detale i siłę uderzenia.

Zaawansowany wejście wysokopoziomowe odrzucające zakłócenia, umożliwia bezpośrednie podłączenie do fabrycznych radii. Automatyczne uruchamianie przy wejściu wysokopoziomowym, duże zaciski do podłączenia przewodów zasilających i głośnikowych. Filtry górnoprzepustowe i dolnoprzepustowe oraz dynamiczne wzmocnienie basu +6 dB. W zestawie boczne panele z silikonu dla dodatkowej ochrony przed wodą.

Współczynnik tłumienia >80

Czułość wejścia 0,25 – 5V

Impedancja wejścia 22 kohm

Impedancja wejścia, wysokopoziomowe 47 ohm

Filtr górnoprzepustowy 50 – 500Hz / Możliwość włączenia/wyłączenia

Filtr dolnoprzepustowy 50 – 500Hz / Możliwość włączenia/wyłączenia

Wzmocnienie basu @ 50 Hz – +6 dB

Zużycie mocy (bezczynności) 0,5 A

Zużycie mocy (maks.) 50 A

Wejście wysokopoziomowe z automatycznym startem Tak

Wbudowany wentylator

Bezpiecznik – 2 x 25 A

Opis

DLS Marine M40

DLS Marine M40 to nie tylko wzmacniacz – to gwarancja wyrazistego dźwięku w świecie morskich przygód. Biały wzmacniacz morski z powlekaną płytą drukowaną i gumowymi osłonami zacisków to połączenie elegancji i wydajności.

DLS Marine M40 – zaawansowana elektronika

Wzmacniacz DLS Marine M40 jest rezultatem długotrwałego dążenia DLS do dostarczania doskonałego dźwięku nawet w trudnych warunkach. Biały wzmacniacz nie tylko zachwyca wyglądem, ale także dostarcza olbrzymiej mocy, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS Marine M40 – dbałość o detale

Klasa A/B w DLS Marine M40 zapewnia zbalansowany dźwięk z dbałością o detale i potężnym uderzeniem basu. Ciesz się klarownością dźwięku i mocą, jakiej oczekujesz od wzmacniacza marki DLS.

DLS Marine M40 – łatwa integracja

Wzmacniacz DLS Marine M40 jest wyposażony w zaawansowane wejście wysokopoziomowe, które skutecznie odrzuca zakłócenia. Możliwość bezpośredniego podłączenia do fabrycznego radia sprawia, że instalacja jest łatwa i dostosowana do Twoich potrzeb.

DLS Marine M40 – bezpieczeństwo

Wzmacniacz posiada dynamiczne wzmocnienie basu +6 dB, filtry górnoprzepustowe i dolnoprzepustowe oraz boczne panele z silikonu dla dodatkowej ochrony przed wodą. Duże zaciski ułatwiają podłączenie przewodów zasilających i głośnikowych, a wbudowany wentylator zapewnia optymalne chłodzenie.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz