Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS Scandcase 2

Dwudrożny, audiofilski zestaw głośników w eleganckiej, czarnej obudowie z aluminium. Zestaw zawiera głośniki: Scandinavia 165, Scandinavia 30 oraz zwrotnicę Scandinavia XO2.

4 399,00 zł

(1 szt.)

Specyfikacja

Głośnik niskotonowy 6.5″/165mm
Głośnik wysokotonowy 30mm
Impedancja/oporność 4 Ohm
Średnica otworu montażowego 140mm
Głębokość otworu montażowego 65mm
Zakres częstotliwości 50 – 4500 Hz

Zestaw dwudrożny dla audiofilów w eleganckim czarnym aluminiowym etui z głośnikiem niskotonowym Scandinavia 165, głośnikiem wysokotonowym Scandinavia 30 i krosownikiem Scandinavia XO2.

Głośniki dwudrożne klasy ekstremalnej do zawodów

Zakres częstotliwości: 50 Hz – 45 kHz

Niskotonowy głośnik: Scandinavia 165

Wysokotonowy głośnik: Scandinavia 30

Zwrotnica: Scandinavia XO-2 Audiofilski wysokogatunkowy, półaktywny, 12/12 dB, z cewkami powietrznymi o taśmie i przełącznikiem dwupoziomowym dla głośnika wysokotonowego.

Opis

DLS Scandcase 2

DLS Scandcase 2 to audiofilski, dwudrożny zestaw, który przenosi doświadczenie dźwięku na nowy poziom. Zestaw zamknięty jest w eleganckiej, czarnej, aluminiowej obudowie i skrywa w sobie najwyższej klasy głośniki – Scandinavia 165 jako głośnik niskotonowy, Scandinavia 30 jako głośnik wysokotonowy, oraz zaawansowaną zwrotnicę Scandinavia XO2.

DLS Scandcase 2 – elegancja i doskonałość

Obudowa walizki wykonana z eleganckiego, czarnego aluminium nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także pełni funkcję akustyczną. Materiał ten doskonale współgra z doskonałością dźwięku, tworząc idealne środowisko do reprodukcji muzyki na najwyższym poziomie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS Scandcase 2 – dla audiofilów

DLS Scandcase 2 to nie tylko zestaw głośników, to prawdziwe arcydzieło dla audiofilów. Zastosowanie głośnika niskotonowego Scandinavia 165 oraz głośnika wysokotonowego Scandinavia 30 gwarantuje doskonałość dźwięku w każdym detalu.

DLS Scandcase 2 – głośnik niskotonowy

Głośnik niskotonowy Scandinavia 165, znany z doskonałej reakcji w zakresie średnich basów, zapewnia głębokie i dynamiczne brzmienie. Jego precyzyjna konstrukcja idealnie współgra z obudową, dostarczając mocne podbicia basowe bez zniekształceń.

DLS Scandcase 2 – głośnik wysokotonowy

Głośnik wysokotonowy Scandinavia 30 to perfekcyjny reproduktor najwyższych tonów. Jego zdolność do reprodukcji subtelnych detali i klarowności dźwięku sprawia, że każdy dźwięk staje się wyjątkowym doświadczeniem.

DLS Scandcase 2 – zaawansowana zwrotnica

Za precyzyjne kierowanie sygnałów między głośnikami odpowiada zaawansowana zwrotnica Scandinavia XO2. To audiofilski, półaktywny system 12/12 dB, wyposażony w cewki powietrzne o taśmie i przełącznik dwupoziomowy dla głośnika wysokotonowego. Precyzyjne filtrowanie sygnałów gwarantuje, że każdy głośnik pracuje w optymalnych warunkach, dostarczając doskonały dźwięk.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz