Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS Scandcase 3

Trójdrożny, audiofilski zestaw głośników w eleganckiej, czarnej obudowie z aluminium. Zestaw zawiera głośniki: Scandinavia 165Wi, Scandinavia 75, Scandinavia 30 oraz zwrotnicę Scandinavia XO3.

5 499,00 zł

(1 szt.)

Specyfikacja

Głośnik niskotonowy 6.5″/165mm
Głośnik średniotonowy 3″
Głośnik wysokotonowy 30mm
Zakres częstotliwości 50 – 30 000 Hz

Zestaw trójdrożny dla audiofilów w eleganckim czarnym aluminiowym etui z głośnikiem niskotonowym Scandinavia 165Wi, głośnikiem średniotonowym Scandinavia 75, głośnikiem wysokotonowym Scandinavia 30 i krosownikiem Scandinavia XO3.

Głośniki trójdrożne klasy ekstremalnej do zawodów

Niskotonowy głośnik: Scandinavia 165Wi

Średniotonowy głośnik: Scandinavia 75

Wysokotonowy głośnik: Scandinavia 30

Zwrotnica: Scandinavia XO-3 Audiofilski wysokogatunkowy, półaktywny, 12/12 dB, z cewkami powietrznymi o taśmie i przełącznikiem dwupoziomowym dla głośnika wysokotonowego.

Opis

DLS Scandcase 3

DLS Scandcase 3 to audiofilski, trójdrożny zestaw, który przenosi doświadczenie dźwięku na nowy poziom. Zestaw zamknięty jest w eleganckiej, czarnej, aluminiowej obudowie i skrywa w sobie najwyższej klasy głośniki – Scandinavia 165WiWi, Scandinavia 30, Scandinavia 75 oraz zaawansowaną zwrotnicę Scandinavia XO3.

DLS Scandcase 3 – elegancja i doskonałość

Obudowa walizki wykonana z eleganckiego, czarnego aluminium nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także pełni funkcję akustyczną. Materiał ten doskonale współgra z doskonałością dźwięku, tworząc idealne środowisko do reprodukcji muzyki na najwyższym poziomie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS Scandcase 3 – dla audiofilów

DLS Scandcase 3 to nie tylko zestaw głośników, to prawdziwe arcydzieło dla audiofilów. Zastosowanie głośnika niskotonowego Scandinavia 165Wi oraz głośnika wysokotonowego Scandinavia 30 oraz Scandinavia 75 gwarantuje doskonałość dźwięku w każdym detalu.

DLS Scandcase 3 – głośnik niskotonowy

Głośnik niskotonowy Scandinavia 165Wi, znany z doskonałej reakcji w zakresie średnich basów, zapewnia głębokie i dynamiczne brzmienie. Jego precyzyjna konstrukcja idealnie współgra z obudową, dostarczając mocne podbicia basowe bez zniekształceń.

DLS Scandcase 3 – głośnik wysokotonowy

Głośnik wysokotonowy Scandinavia 30 i Scandinavia 75 to perfekcyjny reproduktor najwyższych tonów. Jego zdolność do reprodukcji subtelnych detali i klarowności dźwięku sprawia, że każdy dźwięk staje się wyjątkowym doświadczeniem.

DLS Scandcase 3 – zaawansowana zwrotnica

Za precyzyjne kierowanie sygnałów między głośnikami odpowiada zaawansowana zwrotnica Scandinavia XO3. To audiofilski system 12/12 dB, wyposażony w cewki powietrzne o taśmie i przełącznik dwupoziomowy dla głośnika wysokotonowego. Precyzyjne filtrowanie sygnałów gwarantuje, że każdy głośnik pracuje w optymalnych warunkach, dostarczając doskonały dźwięk.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz