Szukaj

Sklep online 

wkrótce

Zestaw basowy podwójny DLS PS10 + Signature S1

Zestaw basowy podwójny DLS PS10 + Signature S1
Zestaw basowy podwójny

Wysokiej jakości zestaw basowy podwójny 10 cali DLS, składający się z dwóch, 10-calowych subwooferów DLS PS10 oraz wzmacniacza DLS Signature S1. 

Specyfikacja DLS PS10

Rozmiar 10″/250mm
 Impedancja/oporność 4 Ohm
Moc RMS 400W
Moc maksymalna 800W
Czułość 84 dB
Wymiary cewki drgającej 2″/51mm
Materiał cewki drgającej miedź
Magnes 50 Oz Ferrytowy
Zakres częstotliwości 25 – 500 Hz
Waga 4,8 kg

 

Specyfikacja DLS Signature S1

Liczba kanałów Jeden
Klasa wzmacniacza D
Moc RMS (1 Ohm) 1x1000W
Moc RMS (2 Ohm) 1x800W
Moc RMS (4 Ohm) 1x450W
Zakres częstotliwości 10 – 250 Hz
Filtr dolnoprzepustowy 35 – 250 Hz
Wymiary (S x G x W) 129 x 370 x 54 mm
Waga 2,9 kg

 

Opis

Zestaw basowy podwójny DLS PS10 + Signature S1

Prezentujemy wysokiej jakości zestaw basowy podwójny 10 cali. W skład tej kompozycji wchodzą dwa głośniki niskotonowe DLS PS10 oraz zaprojektowany wspólnie z guru inżynierii dźwiękowej Gordonem Taylorem, wzmacniacz DLS Signature S1.

Zestaw basowy podwójny – potężne brzmienie głośników DLS PS10

Jednym z kluczowych atutów DLS PS10 jest jego smukła forma, umożliwiająca łatwy montaż nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Z głębokością montażu zaledwie 86 mm, ten subwoofer jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie potężne basy, ale nie chcą rezygnować z cennej przestrzeni w swoim pojeździe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Stożek subwoofera wykonany z wtryskiwanego polipropylenu (PP) i  zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale także precyzyjną reprodukcję dźwięku. Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji, DLS PS10 oferuje czyste i głębokie basy, które wzbogacą każdy utwór.

DLS PS10 nie tylko zachwyca jakością dźwięku, ale również imponuje wysoką obsługą mocy. Z możliwością obsługi aż 400W RMS, ten subwoofer doskonale radzi sobie z dynamicznymi niskimi częstotliwościami, dodając głębi i intensywności muzyce w Twoim pojeździe.

Zestaw basowy podwójny – wysokiej klasy wzmacniacz

Prawdziwie doskonały wzmacniacz jest niewidoczny dla ucha. Seria Signature zaskakuje niezrównaną jakością dźwięku, charakteryzującą się niezwykle niskimi poziomami zniekształceń i imponującym stosunkiem sygnału do szumu. Odkryj muzykę na nowo, doświadczając ciepłej klarowności i potężnego basu.

Seria Signature pozwala na współpracę z procesorem dźwięku cyfrowego, umożliwiając pominięcie elektroniki przedwzmacniacza. DSP ma pełną kontrolę nad parametrami strojenia dźwięku, dostarczając czysty i niezmieniony sygnał do etapu wzmacniania bez degradacji dźwięku.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz