Szukaj

Sklep online 

wkrótce

Zestaw basowy 2×12 cali + wzmacniacz

Zestaw basowy 2x12 cali + subwoofer

Wysokiej jakości zestaw basowy 2×12 cali DLS, składający się z dwóch, 12-calowych głośników niskotonowych DLS RCW12.D2, wzmacniacza DLS Signature S1, wysokiej jakości skrzyni basowej 2×12 cali oraz kompletu akcesoriów. 

Specyfikacja DLS RCW12.D2

Rozmiar 12″/300mm
 Impedancja/oporność 2+2 Ohm
Moc RMS 600W
Moc maksymalna 1200W
Czułość 88 dB
 Wymiary cewki drgającej 2″/51mm
Materiał cewki drgającej 4-warstwowa konstrukcja z miedzi i TILu
Materiał membrany Aluminium
Magnes 2×52 Oz Ferritu/Podwójnie ułożone
Zakres częstotliwości 20 – 500 Hz
Waga 7,2 kg

 

Specyfikacja DLS Signature S1

Liczba kanałów Jeden
Klasa wzmacniacza D
Moc RMS (1 Ohm) 1x1000W
Moc RMS (2 Ohm) 1x800W
Moc RMS (4 Ohm) 1x450W
Zakres częstotliwości 10 – 250 Hz
Filtr dolnoprzepustowy 35 – 250 Hz
Wymiary (S x G x W) 129 x 370 x 54 mm
Waga 2,9 kg

Opis

Zestaw basowy 2×12 cali + wzmacniacz

Prezentujemy wysokiej jakości zestaw basowy z półki premium. W skład tej kompozycji wchodzą dwa, dwunastocalowe głośniki niskotonowe DLS RCW12.D2, zaprojektowany wspólnie z legendarnym Gordonem Taylorem, wzmacniacz DLS Signature S1 oraz wysokiej jakości skrzynia i akcesoria montażowe .

Zestaw basowy 2×12 cali – głośniki niskotonowe

DLS RCW12.D2 to połączenie estetyki i funkcjonalności. Jego czarnoanodowany aluminiowy stożek nie tylko prezentuje się elegancko, ale także zapewnia wyjątkową wydajność akustyczną. Dwuwarstwowy magnes ferrytowy doskonale równoważy subwoofer, umożliwiając precyzyjne kontrolowanie niskich częstotliwości.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Wprowadzając innowacje do świata audio, DLS RCW12.D2 wykorzystuje wysoko przewodzący pierścień zwierający z aluminium. Ten element nie tylko zmniejsza indukcyjność, ale także minimalizuje zniekształcenia, co przekłada się na bardzo szczegółową reprodukcję subbasów.

Zestaw basowy 2×12 cali – wzmacniacz z serii Signature

Prawdziwie doskonały wzmacniacz jest niewidoczny dla ucha. Seria Signature zaskakuje niezrównaną jakością dźwięku, charakteryzującą się niezwykle niskimi poziomami zniekształceń i imponującym stosunkiem sygnału do szumu. Odkryj muzykę na nowo, doświadczając ciepłej klarowności i potężnego basu.

Żadna detalu nie pozostaje bez zmian w Serii Signature. System chłodzenia, zasilanie – wszystko zostało dostrojone do doskonałości. Każdy kanał został indywidualnie dostrojony, a komponenty zsynchronizowane, aby pracować w pełnej harmonii.

Seria Signature pozwala na współpracę z procesorem dźwięku cyfrowego, umożliwiając pominięcie elektroniki przedwzmacniacza. DSP ma pełną kontrolę nad parametrami strojenia dźwięku, dostarczając czysty i niezmieniony sygnał do etapu wzmacniania bez degradacji dźwięku.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz