Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS CCi2

DLS CCi2 promocja

DLS CCi2 to wysokiej jakości, dwukanałowy wzmacniacz z serii, która została stworzona wspólnie z legendarnym inżynierem dźwięku – Gordon Taylorem. Urządzenie to cechuje obecność wejścia HLC oraz niezwykle korzystny stosunek sygnału do szumu, co zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas odtwarzania.

1 399,00 zł

1 119,00 zł

*najniższa cena z 30 dni przed obniżką – 1 399,00 zł

Specyfikacja

Liczba kanałów Dwa
Klasa wzmacniacza AB
Moc RMS (2 Ohm) 2x170W
Moc RMS (4 Ohm) 2x110W
Moc RMS po zmostkowaniu (4 Ohm) 1x340W
Zniekształcenia THD Max 20 kHz <0,25%
S/N ratio > 110 dB
Zakres częstotliwości 10 – 50 000 Hz
Czułość wejściowa 1-4V
Filtr górnoprzepustowy 50 – 500 Hz
Filtr dolnoprzepustowy 50 – 500 Hz
Wymiary (S x G x W) 129 x 260 x 51mm
Waga 1,87 kg

„Prawdopodobnie jedno z najlepszych wzmacniaczy SQ na świecie pod względem stosunku jakości do ceny”

Dwukanalowy wzmacniacz audiofilski stworzony z myślą o wysokich wymaganiach, dostrojony przez Gordona Taylora. Doceniany dźwięk DLS jest zabezpieczony przez regulatory liniowe dostarczające napięcia przedwzmacniacza oraz układu napędu o dużej polaryzacji. W połączeniu z najwyższej jakości układami wyjściowymi sprawia, że wzmacniacze DLS są dźwiękowo wyższe od konkurencji. Błyszczące detale z ciepłym zakresem średnich tonów i przewagą stosunku sygnał/szum na poziomie ponad 110 dBA – wzmacniacz jest absolutnie cichy!

W przypadku integracji systemu CCi2 zawiera konwerter wysokopoziomowy DLS z funkcją Auto Start, umożliwiając poważną modernizację radii OEM oraz szeroki zakres obsługi poziomu wejścia. Kolejną przydatną funkcją wejścia Hi Level jest możliwość uzyskania niskopoziomowego wyjścia do dodatkowych wzmacniaczy z wejścia RCA.

Współczynnik tłumienia >150

Impedancja wejścia 6 kohm

Impedancja wejścia, wysokopoziomowe 45 ohm

Wejście wysokopoziomowe z automatycznym startem Tak

Zużycie mocy (bezczynności) 0,5 A

Zużycie mocy (maks.) 43 A

Wbudowany wentylator

Opis

DLS CCi2

DLS CCi2 to dwukanałowy wzmacniacz wysokiej jakości, który doskonale spełnia wysokie wymagania entuzjastów dźwięku. Jego ciepły i szczegółowy dźwięk, nazywany jednym z najlepszych wzmacniaczy SQ na świecie, jest efektem precyzyjnego dostrojenia dokonanego przez Gordona Taylora.

DLS CCi2 – stabilność i wydajność

Wzmacniacz DLS CCi2 wyposażony jest w obwody o wysokiej polaryzacji, którymi zarządza unikalny system zarządzania ciepłem. To zapewnia stabilność pracy nawet w trudnych warunkach i chroni przed ewentualnym przegrzaniem.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS CCi2 – wszechstronne możliwości

Wzmacniacz posiada zaawansowane wejście HLC (High-Level Compatibility), co umożliwia integrację z różnymi systemami audio, w tym OEM. Konwerter wysokopoziomowy DLS z funkcją Auto Start ułatwia modernizację radia fabrycznego, a szeroki zakres obsługi poziomu wejścia daje elastyczność w konfiguracji.

DLS CCi2 – wyjątkowa wydajność

Wzmacniacz DLS CCi2 wyróżnia się doskonałym stosunkiem sygnał/szum na poziomie ponad 110 dBA, co gwarantuje absolutną ciszę w trakcie odtwarzania. Dodatkowo, zintegrowany wentylator chłodzący zapewnia optymalną temperaturę podczas intensywnego użytkowania.

DLS CCi2 – parametry techniczne

  • Prąd MAX: 43 A
  • Współczynnik tłumienia: >150
  • Impedancja wejścia: 6 kohm
  • Impedancja wejścia: 45 ohm
  • Wejście wysokopoziomowe z automatycznym startem: Tak
  • Zużycie mocy (bezczynności): 0,5 A

DLS CCi2 to wzmacniacz, który łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku, stabilność pracy i innowacyjne rozwiązania. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem muzycznym w swoim samochodzie dzięki CCi2!

Zobacz też:

Więcej w kategorii: ,

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz