Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS MK6.2

DLS MK6.2 to wysokiej jakości zestaw głośników, w skład którego wchodzi głośnik średnioniskotonowy (6,5″) z papierową membraną, wzmocnioną włóknami tekstylnymi oraz głośnik wysokotonowy (16 mm) z kopułką wykonaną z mylaru.

599,00 zł

(2 szt./para)

Specyfikacja

Głośnik niskotonowy 6.5″/165mm
Głośnik wysokotonowy 16mm
Moc RMS 55W
Moc maksymalna 70W
Impedancja/oporność 4 Ohm
Zakres częstotliwości 55 – 20 000 Hz
Czułość 89 dB
 Materiał membrany Papier z włóknami tekstylnymi
Wymiary magnesu 90mm
Głębokość otworu montażowego 65mm
Średnica otworu montażowego 145mm

Wartościowy zestaw – z kompaktowym głośnikiem wysokotonowym! Membrana z papieru z włóknami tekstylnymi i otoczka z pianki zapewniają szybkie tony średnich basów i otwarty średni zakres, a kompaktowy głośnik wysokotonowy o średnicy 16 mm jest łatwy do zainstalowania. Zewnętrzna zwrotnica liniowa HP 12dB z obejściem dla głośnika niskotonowego ułatwia instalację głośnika wysokotonowego w drzwiach lub na desce rozdzielczej.

Częstotliwość podziału (Hz) 6000 Hz

Zwrotnica niewielkie pudełko 12 dB do głośnika wysokotonowego

Wymiary skrzynki filtra 73 x 36 x 35 mm

 

Opis

DLS MK6.2

Dwudrożny zestaw głośników DLS MK6.2 to wyjątkowy wybór dla miłośników czystego dźwięku. Membrana z papieru w połączeniu z włóknami tekstylnymi i otoczką z pianki tworzy doskonały zestaw, gwarantujący szybkie tony średnich basów oraz otwarty średni zakres. Każdy dźwięk jest odtwarzany z precyzją, dostarczając niezapomnianej jakości dźwięku.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS MK6.2 – kompaktowy głośnik wysokotonowy

Głośnik wysokotonowy DLS MK6.2 o średnicy 16 mm to kompaktowe rozwiązanie o dużych możliwościach. Wykorzystując technologię kopułkową z mylaru, zapewnia klarowność tonów wysokich. Łatwy w instalacji, ten głośnik dodaje wyjątkowego blasku każdemu dźwiękowi.

DLS MK6.2 – zewnętrzna zwrotnica z regulacją

Zewnętrzna zwrotnica liniowa HP 12dB to kluczowy element zestawu DLS MK6.2. Z funkcją obejścia dla głośnika niskotonowego i regulacją poziomu głośnika wysokotonowego, zwrotnica ta ułatwia instalację głośnika wysokotonowego zarówno w drzwiach, jak i na desce rozdzielczej. Obejście dla głośnika niskotonowego zapewnia elastyczność konfiguracyjną, aby dostosować brzmienie do indywidualnych preferencji.

DLS MK6.2 – wartość, którą docenisz

DLS MK6.2 to głośnik, który oferuje nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale także wyjątkową wartość. Doskonały do ulepszeń OEM, ten zestaw zapewnia znakomitą jakość dźwięku w przystępnej cenie. Odkryj nowy wymiar dźwięku w swoim samochodzie dzięki głośnikom DLS MK6.2!

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz