Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS MC6.2

DLS MC6.2 to zestaw, w skład którego wchodzi głośnik średnioniskotonowy o średnicy 165mm (6.5″) oraz głośnik wysokotonowy o średnicy 25mm (1″). Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do łatwej instalacji nawet przez osoby mało doświadczone.

Specyfikacja

Głośnik niskotonowy 6.5″/165mm
 Głośnik wysokotonowy 1″/25mm
Moc RMS 80W
Moc maksymalna 100W
Impedancja/oporność 4 Ohm
Zakres częstotliwości 50 – 25 000 Hz
Czułość 87 dB
Materiał membrany Włókno szklane
Wymiary magnesu 100mm
Głębokość otworu montażowego 67mm
Średnica otworu montażowego 145mm

Bardzo dobrze wyważony 16 cm (6,5”) zestaw komponentowy – tutaj znajdziesz tylko elementy najwyższej jakości. 25 mm kopułkowe głośniki wysokotonowe z kubkami miedzianymi zapewniają gładkie tony wysokie.

Wysokiej klasy zwrotnica komponentowa 12/12 dB z regulacją poziomu głośnika wysokotonowego. Membrana niskotonowa z włókna szklanego z magnesem o średnicy 100 mm zapewnia głęboką, szybką odpowiedź basu. Kubełki do montażu głośnika wysokotonowego i osłony głośnika niskotonowego są dołączone.

Częstotliwość podziału  (Hz) 4500 Hz

Wymiary skrzynki filtra HP 12 dB, LP 12 dB

Wymiary skrzynki 125 x 95 x 34 mm

Opis

DLS MC6.2

Dwudrożny zestaw głośników DLS MC6.2 to potęga dźwięku w najczystszej postaci. Membrana z włókna szklanego o średnicy 16 cm (6,5”) z magnesem o imponującej średnicy 100 mm gwarantuje głębokie i precyzyjne basy. Każdy dźwięk niskotonowy staje się potężnym doświadczeniem, zapewniając jednocześnie klarowność, której do tej pory nie znałeś.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS MC6.2 – klarowne, wysokie tony

Głośnik wysokotonowy DLS MC6.2 z 25 mm kopułką i kubkami miedzianymi dodaje do muzyki wyjątkowego blasku. Tony wysokie stają się gładkie i precyzyjne, tworząc doskonały kontrast do potężnych basów. Każdy detal dźwięku jest perfekcyjnie odwzorowany, dzięki czemu każda nuta staje się wyjątkowa.

DLS MC6.2 – zwrotnica z regulacją

Zewnętrzna zwrotnica komponentowa DLS MC6.2 o charakterystyce 12/12 dB z regulacją poziomu głośnika wysokotonowego to klucz do pełnej kontroli nad dźwiękiem. Możliwość dostosowania poziomu głośnika wysokotonowego pozwala na personalizację brzmienia zgodnie z własnymi preferencjami muzycznymi.

DLS MC6.2 – doskonały balans

DLS MC6.2 to nie tylko głośniki – to doskonale wyważony 16 cm (6,5”) zestaw komponentowy, w którym każdy element jest najwyższej jakości. Kubełki do montażu głośnika wysokotonowego i osłony głośnika niskotonowego są dołączone, zapewniając kompletny zestaw gotowy do instalacji.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz