Szukaj

Sklep online 

wkrótce

DLS Scandcase 3-40

3-drożny 6,5-calowy zestaw głośników klasy ekstremalnej konkurencji.

Specyfikacja

Głośnik niskotonowy 6.5″/165mm
Głośnik średniotonowy 3″
Głośnik wysokotonowy 30mm
Zakres częstotliwości 50 – 30 000 Hz

W DLS wiemy, że nawet jeśli masz najlepsze dostępne źródła dźwięku, aby osiągnąć najwyższą jakość dźwięku, musisz mieć absolutną kontrolę nad urządzeniami reprodukcyjnymi.

Ponieważ głośniki są składane z różnych materiałów, występuje normalna zmienna pomiędzy poszczególnymi jednostkami. Większość producentów nie ma zdolności do przeprowadzenia naukowego pomiaru wszystkich indywidualnych jednostek, które produkują, a inni po prostu się tym nie przejmują. Niektórzy mogą twierdzić, że zmienności między różnymi przetwornikami od producenta wysokiej jakości nie są tak istotne, ale dla tych, którzy żądają absolutnie najlepszego, nie ma skrótów.

Z okazji 40. rocznicy DLS stworzyliśmy coś wyjątkowego z naszego najwyższego poziomu zestawu SCANDCASE 3 3-drożnego.

Dla bardzo ograniczonej ilości zestawów Scandinavia SCANDCASE 3-40 nasza fabryka przeprowadziła zaawansowane pomiary indywidualne oraz testy dźwiękowe każdego pojedynczego przetwornika. Wyniki testów są następnie zestawiane parami i dostarczane w specjalnym aluminiowym etui.

Zestaw trójdrożny klasy ekstremalnej 6.5”

Niskotonowy głośnik: zestawy sparowanych Scandinavia 165Wi

Średniotonowy głośnik: zestawy sparowanych Scandinavia 75

Wysokotonowy głośnik: zestawy sparowanych Scandinavia 30

Zwrotnica: Scandinavia XO-3 Audiofilski wysokogatunkowy, półaktywny, 12/12dB, z cewkami powietrznymi o taśmie i przełącznikiem dwupoziomowym dla głośnika wysokotonowego.

Opis

DLS Scandcase 3-40

DLS Scandcase 3-40 to audiofilski, trójdrożny zestaw, który przenosi doświadczenie dźwięku na nowy poziom. Zaprojektowany został specjalnie na 40-lecie istnienia marki DLS. Zestaw zamknięty jest w eleganckiej, czarnej, aluminiowej obudowie i skrywa w sobie najwyższej klasy głośniki – Scandinavia 165WiWi, Scandinavia 30, Scandinavia 75 oraz zaawansowaną zwrotnicę Scandinavia XO3.

DLS Scandcase 3-40 – elegancja i doskonałość na 40-lecie istnienia marki DLS

Obudowa walizki wykonana z eleganckiego, czarnego aluminium nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także pełni funkcję akustyczną. Materiał ten doskonale współgra z doskonałością dźwięku, tworząc idealne środowisko do reprodukcji muzyki na najwyższym poziomie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

DLS Scandcase 3-40 – dla audiofilów

DLS Scandcase 3-40 to nie tylko zestaw głośników, to prawdziwe arcydzieło dla audiofilów. Zastosowanie głośnika niskotonowego Scandinavia 165Wi oraz głośnika wysokotonowego Scandinavia 30 oraz Scandinavia 75 gwarantuje doskonałość dźwięku w każdym detalu.

DLS Scandcase 3-40 – głośnik niskotonowy

Głośnik niskotonowy Scandinavia 165Wi, znany z doskonałej reakcji w zakresie średnich basów, zapewnia głębokie i dynamiczne brzmienie. Jego precyzyjna konstrukcja idealnie współgra z obudową, dostarczając mocne podbicia basowe bez zniekształceń.

DLS Scandcase 3-40 – głośnik wysokotonowy

Głośnik wysokotonowy Scandinavia 30 i Scandinavia 75 to perfekcyjny reproduktor najwyższych tonów. Jego zdolność do reprodukcji subtelnych detali i klarowności dźwięku sprawia, że każdy dźwięk staje się wyjątkowym doświadczeniem.

DLS Scandcase 3-40 – zaawansowana zwrotnica

Za precyzyjne kierowanie sygnałów między głośnikami odpowiada zaawansowana zwrotnica Scandinavia XO3. To audiofilski system 12/12 dB, wyposażony w cewki powietrzne o taśmie i przełącznik dwupoziomowy dla głośnika wysokotonowego. Precyzyjne filtrowanie sygnałów gwarantuje, że każdy głośnik pracuje w optymalnych warunkach, dostarczając doskonały dźwięk.

Zobacz też:

Więcej w kategorii:

Szukaj

Masz pytania? Zadzwoń do nas

lub napisz